english   |   slovak

Nové referencie

apríl 2016 Inga Vetráková

Ďakujem Vám ešte raz za Váš výskum, za Vašu profesionalitu. Môj manžel bol nadšený, keď zistil čo ho doma čakalo. Neveril vlastným očiam. A nemohla som vymyslieť lepší darček.


marec 2016 JUDr. Ivan H.

V minulosti som sa pozastavil nad tým, že od základnej školy sme sa učili históriu nám celkom cudzích panovníckych rodov ale naše vedomosti o našich priamych pokrvných predkoch končia pri starých rodičoch, nanajvýš pri prastarých rodičoch. Keď som sa rozhodol niečo na tom zmeniť, natrafil som na pána Michala Rázusa. S jeho profesionálnym a korektným prístupom ako aj s výsledkami nim vykonaného genealogického výskumu som maximálne spokojný.

 

 

 

 

 

 

Kto sme?

Výskum realizuje Mgr. Michal Rázus, absolvent FF PU v odbore dejepis- slovenský jazyk-literatúra. Genealogickému výskumu sa venuje od roku 2002. Je členom SGHS (Slovenská genealogicko-heraldická spoločnosť) a regionálnym zástupcom CGSI (Czechoslovak Genealogical Society International) S výsledkami jeho práce sú spokojní a prípadnú referenciu môžu podať klienti na Slovensku, USA, Austrálii a Kanade.

Certifikát

 

Partneri

Find your roots in Slovakia
http://www.slovak-ancestry.com

Unique battlefield in Slovakia
http://www.dukla-battlefield.com

Traveling in Slovakia is fun
http://www.slovak-tourguide.com
November 2007 Glenn and Rita Jay, Parma OH

We very recently returned from the most heartwarming trip to Slovakia. All credit should go to Michal Razus.

We were put in touch with Michal through Joe Hornak of the Slovak Institute in Cleveland. Michal was contacted by email in the summer and given minimum information about relatives in Slovakia that we had never seen and had no contact with for at least 65 years. With only the name of an aunt and an address remembered from childhood, Michal found four living first cousins. Not only did he locate them, but a gathering was arranged so that we could meet with them. It was a most successful research project and a most heartwarming gathering. We feel with what little information Michal had to work with, he still did a wonderful job bringing us together. He accompanied us as interpretor for the three days of our visit and always called ahead and helped us find our way. Michal Razus did a great job as family researcher and guide.