english   |   slovak

Nové referencie

apríl 2016 Inga Vetráková

Ďakujem Vám ešte raz za Váš výskum, za Vašu profesionalitu. Môj manžel bol nadšený, keď zistil čo ho doma čakalo. Neveril vlastným očiam. A nemohla som vymyslieť lepší darček.


marec 2016 JUDr. Ivan H.

V minulosti som sa pozastavil nad tým, že od základnej školy sme sa učili históriu nám celkom cudzích panovníckych rodov ale naše vedomosti o našich priamych pokrvných predkoch končia pri starých rodičoch, nanajvýš pri prastarých rodičoch. Keď som sa rozhodol niečo na tom zmeniť, natrafil som na pána Michala Rázusa. S jeho profesionálnym a korektným prístupom ako aj s výsledkami nim vykonaného genealogického výskumu som maximálne spokojný.

 

 

 

 

 

 

Kto sme?

Výskum realizuje Mgr. Michal Rázus, absolvent FF PU v odbore dejepis- slovenský jazyk-literatúra. Genealogickému výskumu sa venuje od roku 2002. Je členom SGHS (Slovenská genealogicko-heraldická spoločnosť) a regionálnym zástupcom CGSI (Czechoslovak Genealogical Society International) S výsledkami jeho práce sú spokojní a prípadnú referenciu môžu podať klienti na Slovensku, USA, Austrálii a Kanade.

Certifikát

 

Partneri

Find your roots in Slovakia
http://www.slovak-ancestry.com

Unique battlefield in Slovakia
http://www.dukla-battlefield.com

Traveling in Slovakia is fun
http://www.slovak-tourguide.com
May 2008 Kay Ann Cober Pennsylvania

It was an experience beyond my dreams! Thanks to Michal, I have formed a bond with my family and hope to learn more about my ancestors with his continuing support.

Michal Razus is a wonderful person and genealogist. He took the photos and information I provided him, and was able to locate family in Kamienka, in the Stara L'ubovna area of Slovakia. He went to the village of my grandparents and located many relatives of both my grandfather and grandmother, who immigrated to the USA in the very early 1900's. He interviewed many of the family, took photos, shared the photos I had with them, and sent me both photos and documentation of his contacts. When my husband, elder daughter, and I visited Kamienka, we were greeted and welcomed with open arms. It was an experience beyond my dreams. Thanks to Michal, I have formed a bond with my family and hope to learn more about my ancestors with his continuing support. I have met Michal and spent time sharing my experience with him. He is a fine young man who can make dreams come true!