english   |   slovak

Nové referencie

apríl 2016 Inga Vetráková

Ďakujem Vám ešte raz za Váš výskum, za Vašu profesionalitu. Môj manžel bol nadšený, keď zistil čo ho doma čakalo. Neveril vlastným očiam. A nemohla som vymyslieť lepší darček.


marec 2016 JUDr. Ivan H.

V minulosti som sa pozastavil nad tým, že od základnej školy sme sa učili históriu nám celkom cudzích panovníckych rodov ale naše vedomosti o našich priamych pokrvných predkoch končia pri starých rodičoch, nanajvýš pri prastarých rodičoch. Keď som sa rozhodol niečo na tom zmeniť, natrafil som na pána Michala Rázusa. S jeho profesionálnym a korektným prístupom ako aj s výsledkami nim vykonaného genealogického výskumu som maximálne spokojný.

 

 

 

 

 

 

Kto sme?

Výskum realizuje Mgr. Michal Rázus, absolvent FF PU v odbore dejepis- slovenský jazyk-literatúra. Genealogickému výskumu sa venuje od roku 2002. Je členom SGHS (Slovenská genealogicko-heraldická spoločnosť) a regionálnym zástupcom CGSI (Czechoslovak Genealogical Society International) S výsledkami jeho práce sú spokojní a prípadnú referenciu môžu podať klienti na Slovensku, USA, Austrálii a Kanade.

Certifikát

 

Partneri

Find your roots in Slovakia
http://www.slovak-ancestry.com

Unique battlefield in Slovakia
http://www.dukla-battlefield.com

Traveling in Slovakia is fun
http://www.slovak-tourguide.com
August 2008 Jessica Sandy, Chicago

I would highly recommend Michal's services to anyone looking to learn about their Slovakian ancestry.

Michal Razus can be considered an honorary member of our family!  His diligent research was vital to learning about our family's history and with Michal's help, we were able to find and meet our relatives still living in Turzovka, Slovakia.  These relatives had in their possession my great-grandfather's death notice, sent from Chicago to Turzovka in 1934.  Not only that, but they had the original property deed which had been sold to their ancestors by my great-grandfather before he had immigrated to the United States.
Michal's hard work, patience and kindness were especially meaningful to my 83 year-old grandfather, who had traveled with my mother, aunt, grandmother and I to learn about his family's roots.  Prior to our visit to Turzovka, my grandfather had known nothing about his father who had died when he was very young.  Now, my grandfather has seen his father's original house, hearth and signature.   I would highly recommend Michal's services to anyone looking to learn about their Slovakian ancestry.